Plastia Max 1,5 l zelená

Do týždňa • 1 variant1,49 €25 104 neoverených recenziíĎalšie informácie

zelené

• pekná,odporúčam
  • , zakúpené v 4home.sk

Plastová kanvica Max zelená je pre mňa praktický pomocník na polievanie kvetov, Som spokojná s týmto výrobkom.

• perfektná konvička
    • kvalitná
    • dobre vyzerá

zelené

Kanvička Max od českej firmy Plastia si získala naša ♥ Jej čistý dizajn, pastelová farba a hlavne praktickosť nemá konkurenciu. Vďaka dlhému a chudému lieviku sa ľahko postaráte o zálievku aj menších kvietkov v malých kvetináčoch. Urobte radosť nielen sebe, ale aj svojim zeleným kamarátom.

Na sklade • 1 variant2,99 €96 % • 36 562 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

• pekná,odporúčam

• perfektná konvička
    • kvalitná
    • dobre vyzerá
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v 4home.sk

Takú presne som potrebovala.

• , zakúpené v 4home.sk

práve sa mi hodí do kuchyne